Jak uprzyjemnić sobie domowe SPA?


Pozwól sobie na błogie ukojenie i jeszcze dziś albo po prostu w jakimś wolnym dniu, w którym będziesz mogła poświęcić nieco więcej czasu samej sobie, urządź prawdziwe domowe spa, w trakcie którego postarasz się zadbać i o swoje ciało, i o swoje samopoczucie psychiczne. Znajdź różne domowe zabiegi kosmetologiczne i zacznij je testować. Możesz przygotować dowolne maseczki na włosy albo wsmarować w pasma oliwkę lub ulubiony olej, a potem przygotować sobie długą kąpiel w aromatycznej pianie, by ten kąpielowy rytuał zakończyć nasmarowaniem ciała balsamem bądź masłem. Nie zapomnij jednak o odpowiedniej atmosferze, którą uda ci się wykreować z pomocą odpowiedniego oświetlenia, właściwych zapachów, pewnych dekoracji, a także i nastawienia mentalnego.

Na początek podstawy. Trudno bowiem odprężyć się w wannie, gdy podczas leżenia w gorącej wodzie, kiedy to masz ochotę zapomnieć o wszystkim, a zwłaszcza o domowych obowiązkach, nagle dostrzegasz w kącie całą stertę prania czekającego na wrzucenie go do pralki albo też twoją uwagę przykuwa kurz zalegający na brzegu wanny. Dobrze by było, gdybyś w dniu swojego spa przeprowadziła chociażby ekspresowe porządki łazienki. Po prostu odłóż wszystkie rzeczy na miejsce, przetrzyj kurze i koniecznie umyj wannę. Przyjemniej dba się o siebie i wykonuje wszelkie zabiegi upiększające, gdy można to robić w zadbanym środowisku.

W stan błogiego odprężenia mogą cię natomiast wprowadzić i odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, i kosmetyki o pięknych zapachach, i… lampka dobrego czerwonego wina. Jeżeli nie pijasz alkoholu, uracz się winem bezalkoholowym, bo tutaj nie chodzi wyłącznie o procenty, a o celebrację czasu spędzanego z samą sobą i podkreślenie go właśnie takim wykwintnym napojem pitym wprost z eleganckiego kieliszka. Za sprawą drobnych szczegółów domowe spa nabiera zupełnie innego wydźwięku. A jeśli jesteś łakomczuchem, do takiego wina możesz podać sobie jakieś pralinki lub inne wymyślne czekoladki, którymi ten jeden jedyny raz możesz uraczyć się nawet podczas kąpieli w wannie czy też podczas wykonywania innych zabiegów.

Peeling węglowy: https://izabelacytrowska.pl/zabiegi/laserowy-peeling-weglowy-yag-q-switch-black-doll/